*Παρακαλούμε ελέγξτε πάντα το part number και τα περιεχόμενα που αναφέρονται στην περιγραφή.
Part number : PD42BJ1100002030
Εκτυπωτής ετικετών, εκτυπωτής μεσαίας εμβέλειας, θερμική μεταφορά, 12 dots/mm (300 dpi), πλάτος μέσου (μέγιστο): 118 mm, πλάτος εκτύπωσης (μέγιστο): 106mm, διάμετρος ρολού (μέγιστη): 213mm, ταχύτητα (μέγιστη): 100 mm/s, USB, RS232, parallel, ethernet, προσομοίωση: epl, zpl, ipl, ram: 16 mb, flash: 8 mb, peeler,αισθητήρα label taken, lcd οθόνη, περιλαμβάνει: καλώδιο (USB), καλώδιο τροφοδοσίας
ΕΚΤΟΣ ΑΠΟΘΕΜΑΤΟΣ
  • Ισχυρή μεταλλική κατασκευή για απαιτητικές, μεσαίου όγκου εφαρμογές
  • Φιλικό προς το χρήστη design με οθόνη γραφικών
  • Ασφαλής ασύρματη συνδεσιμότητα: CCX και WiFi® πιστοποιημένο με WPA2
  • Ενσωματωμένο Ethernet, USB host και συσκευή και standard serial interface
  • Υποστήριξη Internet Protocol v6 (IPv6)
  • Δυνατότητα αλλαγής κεφαλής εκτύπωσης παρέχει επιλογή των 203 ή 300 dpi ανάλυση εκτύπωσης
Έξυπνος
Ισχυρός
Ασφαλής
Τύπος εκτυπωτή Mid Range
Μέθοδος εκτύπωσης Θερμικής μεταφοράς
Interface Options USB, Serial, Ethernet, Parallel
Αριθμός ετικετών ανα ημέρα Μη Διαθέσιμο
Πρόσθετα χαρακτηριστικά Peeler, Προσαρμόσιμος Media Sensor
Ανάλυση εκτύπωσης 300 dpi
Πλάτος 118 mm
Ταχύτητα εκτύπωσης 100 mm/s