Citizen CL-S631, 12 dots/mm (300 dpi), cutter, ZPL, Datamax (Ethernet), μαύρο (1000819EC), 1000819EC
*Παρακαλούμε ελέγξτε πάντα το part number και τα περιεχόμενα που αναφέρονται στην περιγραφή.
Citizen CL-S631, 12 dots/mm (300 dpi), cutter, ZPL, Datamax (Ethernet), μαύρο (1000819EC)
Part number : 1000819EC
Θερμικός εκτυπωτής ετικετών, θερμική μεταφορά, ανάλυση: 12 dots/mm (300 dpi), πλάτος μέσου (μέγιστο): 118 mm, πλάτος εκτύπωσης (μέγιστο): 104 mm, ταχύτητα (μέγιστη): 100 mm/s, multi-interface (RS232, USB, ethernet), προσομοίωση: zpl, datamax, περιλαμβάνει: cutter, χρώμα: μαύρο
ΕΚΤΟΣ ΑΠΟΘΕΜΑΤΟΣ
  • Το Cross-Emulation™ επιτρέπει την αυτόματη αναγνώριση των Zebra®, ZPL® και Datamax®
  • Εσωτερική παροχή ενέργειας
  • Εύκολη φόρτωση μέσων
Κύρια χαρακτηριστικά:
  • Εμπρόσθια έξοδος – αποτρέπει τη ζημιά από υγρασία και εξωτερικά σωματίδια
  • Επιλογή μήκους χαρτιού – 0.5 ίντσες (25.4 mm) – 4.6 ίντσες (118.1 mm)
  • Ανθεκτικός σχεδιασμός - με τον πλήρως μεταλλικό μηχανισμό της Citizen Hi-Lift™
  • Πάχος χαρτιού έως 0.250mm
  • Γρήγορη εκτύπωση – 4 ίντσες το δευτερόλεπτο (100 mm/sec)
  • Μεγάλη χωρητικότητα μέσων – χειρίζεται ρολά έως 127mm
  • Θήκη Hi-Open™ για κάθετο άνοιγμα χωρίς αύξηση του μεγέθους και με ασφαλές κλείσιμο
  • Πολλές επιλογές ταινιών – χρησιμοποιεί έως και 360 μέτρα ταινίας
Συνδεσιμότητα:
  • Serial
  • Parallel
  • LAN
  • WiFi
  • USB
Λειτουργικά συστήματα:
  • Windows XP, Vista, 7 και 8
  • Windows Server 2003, 2008R2 και 2012
  • Linux και Mac OS/X
  • BASIC Interpreter – για επεξεργασία δεδομένων
Αξεσουάρ και επιλογές:
  • Auto cutter
  • Peeler
Τυπικές εφαρμογές:
  • Courier
  • Logistics / μεταφορές
  • Υγεία
  • Παραγωγή
  • Καταστήματα
Τύπος εκτυπωτή Desktop
Μέθοδος εκτύπωσης Θερμικής μεταφοράς, Θερμική εκτύπωση
Interface Options USB, Serial, Ethernet
Αριθμός ετικετών ανα ημέρα Μη Διαθέσιμο
Πρόσθετα χαρακτηριστικά Cutter
Ανάλυση εκτύπωσης 300 dpi
Πλάτος 118 mm
Ταχύτητα εκτύπωσης 100 mm/s